Duben 2007

Kdo má pravdu?!?

29. dubna 2007 v 19:51 | Anett |  Citátky a myšlenky
Hledat lásku? Nesmysl - říká rozum. Směšné - tvrdí hrdost. Riskantní - brání zkušenost. Ale samota mě zabíjí, šeptá srdce.

Conversky

28. dubna 2007 v 18:52 | Anett |  Hadřiky =)
Takový veselý, jarní... ;-)
Tyhle další dvoje asi bez komentáře...
Tyhle se mi momentálne moc nehoděj... ale doufám, že ten čas přijde...
Super, s lebečkama.
A ještě jedny...
Tak co? Líbily? =))

I.B MVR!!!!!

28. dubna 2007 v 15:45 | Anett |  My tuning photos
Super třída... A doufám, že toho s nima ještě hodně zažiju...
MÁM VÁS VŠECHNY RÁDA!!! I ty, co s náma nebyli v ZOO a na ty fotešce nejsou... :-*

Soutěž o nej blog

28. dubna 2007 v 15:10 | Anett |  About me
Jestli se vam chce a jestli se vam libi můj blog, tak hlasujte prosím tady v soutěži o nej blog... děkuju

Čechy

28. dubna 2007 v 15:06 | Anett |  Fotky - kwásnýýý
I v naší domovině může bejt nádherně...

Díra v srdci?!?

27. dubna 2007 v 22:22 | Anett |  Citátky a myšlenky
Když jsem byla mladší, pořád jsem se nemohla rozhodnout, jestli je láska skvělé a nádherné tajemství, nebo jenom blbost, kterou si za krize vymyslela parta hollywoodských filmových producentů, aby prodali víc lupenů, když už dárečky pro diváky přestaly táhnout. Teď si myslím, že se všichni rodíme s dírou v srdci a že pak hledáme osobu, která ji dokáže zaplnit.


Kdo?

27. dubna 2007 v 22:20 | Anett |  Citátky a myšlenky
Odložil svoje křídla...Chtěl vědět jaké to je být člověkem a moct milovat... Poznal tu bolest... Chtěl zpět svoje křídla, ale zapomněl, kde jsou... A tak bloudí ulicemi, hledá, pátrá a touží znovu se vznést... KDO? Každý z nás...

další tríča...

27. dubna 2007 v 18:19 | Anett |  Hadřiky =)
Další super várka triček... =))
Další důkaz toho, že won proste nejni mrtwej... kurnaa... budu si muset nejaky takovy koupit... =))

The end... A je to tak dobře

25. dubna 2007 v 20:47 | Anett |  Toky myšlenek
Všechno krasny musí jednou skončit. Třeba i hodně dlouhej a silnej vztah. Teda... Jako pro mě to bylo dlouhý a silný. Nevim, jak pro něj, ale doufám, že taky. I když se podle toho ted nechová.Prostě někteří lidé sic z našeho života odejdou, ale zanechají stopy v našem srdci. A my už pak nikdy nebudeme stejní.A ty jsi mě naučil spoustu věcí. Naučil jsi mě věřit, milovat, mít naději, dělat si srandu i z vážnejch věcí, podržel jsi mě a ja tebe, zvládli jsme spolu spoustu krizí, prožili jsme spolu spoustu krasnejch chvilek, na ktery nezapomenu. Byl jsi se mnou, když jsem chtela, když jsem něco potřebovala. Ale čas nás prostě rozdělil. Nejenom čas. Byl jsi to i ty, i já. Prostě jsme se už rozdělili. Mělo to tak asi bejt, mělo se to tak stát. Zezačátku jsem doufala, že příjdeš, že se vratiš do mýho života a všechno o čem jsem si myslela, že jsem ztratila se zase vrátí... Ale už to prostě nejde. Už to nikdy takový nebude. A ted už snad ani nechci, aby to někdy takový bylo.
Ty už jsi někde jinde, já taky. Jen jsem ti chtěla říct, že na tebe nikdy nezapomenu a ty víš proč. A doufám, že ty nezapomeneš na mě.
Doufám, že sis to přečet... Jestli chceš napsat komentář napiš, budu ráda. Jestli ne, zlobit se nebudu. Díkes za všechno. Hlavně za narozky, byly to ty nej v mym životě. A za všechno, ty víš.
A tohle si pls poslechni... Doufám, že si vzpomeneš...

Find a way - Roman T.

25. dubna 2007 v 16:53 | Anett |  Widejka
Klip jednoho maturanta z naší školy...
Podle mýho názoru, jak pěkná písnička, tak pěknej klip. Hlavně se mi strašně líbí, jak tam je ta holka na ty hladině toho potoka, nebo co je.... =))
Poslouchala jsem tuhle písničku, když jsem mela krizi se svym klukem.... a opravdu mi hodně pomohla. Taky jsem už konečně někde nechala ten pomyslnej šátek. A šla dál. A je to tak asi líp. Asi to tak mělo bejt.
Na tenhle klip se určitě podívejte, vřele doporučuju...

Mikiny

24. dubna 2007 v 10:27 | Anett |  Hadřiky =)
A další várka oblečení do mýho pomyslnýho šatníku...=) tentokrát mikiny...
Super barvička.... A je to přesně můj styl... "Ruce do kapes a jdu." =)

Tkaničky - to je ale pech

23. dubna 2007 v 20:51 | Anett |  Toky myšlenek
No twl... ja jsem fakt myslela, že mě mrdne???!!!??? =)
Na naší pouti jsem si vybrala takový krásny, neskutečně úžasný, nádherný, cool a proste super tkaničky do mejch Adio. Všimla si jich Petruška a řikala, že by se mi mohly hodit... Proste úžasný... Jen tk si tam vysely a vypadaly jako ty nejkrasnější tkaničky na celym světě.
Jenže proste nemam zas tak moc penízků a ještě jsem si chtěla koupit tričko. Tak jsem řekla, že si to ještě rozmyslim. A pak se pro ně vratím Asi po půl hodině tam přijdu. A wono... behééééé..... =( tkaničky už byly houk fouk. A to jako bez prdele. Ja jsem se jen chytla za hlavu a řikala si: proč ja krava blbá jsem si je nekoupila hned? Dyk ja těch devadesat korun u sebe měla. Pak jsem se tam byla pro jistotu ještě podivat znovu. =) Jestli jsem je nepřehlidla... hih.... =) ale proste tam nebyly. Ještě se Žanda ptala, jestli je nemaj, ale woni řekli, že ne... A at se podivame na net(zde prosim). No tk jsem hned večer šla ne netík. Jenže tam jsou ty tkaničky o čtyřicet korun dražší... A ještě k tomu devadesat peněz poštovny. No prostě ááá...... Budu o nich jenom snít. A třeba je ještě někdy uvidim.
To jsou ony.... =)

Kdybych věděl...

20. dubna 2007 v 22:44 | Anett |  Citátky a myšlenky
Kdybych věděl, že je to naposledy, co tě vidím spát, lépe bych tě přikryl a prosil Boha ať ochrání tvou duši.
Kdybych věděl, že je to naposledy, co tě vidím odcházet od našich dveří, objal bych tě a políbil o mnoho více.
Kdybych věděl, že je to naposledy, co slyším tvůj hlas, nahrál bych si každé tvé slovo na video, abycho ho mohl poslouchat každý den znova a znova.
Řekl bych ti: "Miluju tě" místo: "Ty víš, že tě miluju."
Zítřek nemá nikdo z nás jistý, at je mladý nebo starý.
Proto obejmi své drahé a řekni jim, jak ti na nich záleží a jak ti na nich záležet bude.
Najdi si čas říct jim, i když třeba "je mi to líto", "promin mi to" "děkuji" nebo "to je v pořádku"...
ABY JEDNOU NEBYLO POZDĚ...

Plavky

20. dubna 2007 v 22:19 | Anett |  Hadřiky =)
Tk ted se nam trochu oteplilo. tak me sem napadlo hodit nejaky plavečky. Ale je jich fakt málo. A ještě k tomu, no nevim... Jako strašně se mi líběj, ale ja bych je jaksi nosit nemohla... =))

Trošinku zmena

19. dubna 2007 v 17:05 | Anett |  Omluvy, připomínky
Možná jste si toho ani nevšimli... ale smazala jsem dvě rubriky... =)) tábor mash, páč na nej sice nikdy nezapomenu, ale nemam z nej žádny fotky nebo tk.... a pak taky mista, ktery jsem navštivila a to proto, že jich je sice dcl dost... ale moc se mi o nich nechce psat... =))
a přibyla nová rubrika. a to widejka... ale zas tk moc toho sem davat nebudu... proste jen nejaky ktery me zaujaly... tk se mejte a uživejte života.. papik...

Zamysli se...

19. dubna 2007 v 16:17 | Anett |  Citátky a myšlenky
Máme dnes vyšší budovy a širší dálnice, ale mělké povahové vlastnosti a zúžené pohledy.
Více utrácíme, ale méně si užíváme.
Máme větší domy, ale menší rodiny.
Děláme více kompromisů, ale máme méně času.
Máme hlubší vědomosti, ale méně úsudku.
Máme dokonalejší medicínu, ale žijeme méně zdravým životem.
Znásobili jsme náš majetek, ale zredukovali naše hodnoty.
Příliš mluvíme, málo milujeme a příliš nenávidíme.
Doletěli jsme na měsíc a z5, ale je pro nás těžké přejít silnici a navštívit souseda.
Podrobili jsme si vnější svět, ale ne naše nitro.
Máme vyšší příjmy, ale nižší morálku.
Prožíváme čas větší svobody, ale méně radosti.
Máme více jídla, ale méně zdravé výživy.
Je zapotřebí dvou platů na jeden dům, ale počet rozvodů přitom vzrůstá.
Domy jsou kvalitnější, ale je mnoho rozpadlých domovů.
Tohle mi přišlo jako mail, prezentace, tk jsem to sem hodila... něco na tom pravdy bude, ale myslim, že zas až tk hrozny to s nami nebude... Vždyt život je krasnej řetězec okamžiků, tk si ho užijvejte.. =)

Bylo nebylo...

18. dubna 2007 v 13:37 | Anett |  Citátky a myšlenky
Před dlouhou dobou existoval ostrov, na kterém žily všechny pocity člověka: Dobra nalada, smutek i vědění a krome ostatních různých pocitů i láska. Jednoho dne se pocity dozvěděly, že se ostrov potopí. Každý si tedy připravil svou lod a odplul z ostrova. Jen láska chtela čekat do poslední chvíle Ještě než se ostrov potopi, prosila láska o pomoc. Na luxusní lodi plulo kolem lásky bohatství. Zeptala se:" Bohatství, můžeš mě vzít s sebou?" "Ne, nemůžu. Mám na své lodi mnoho zlata a stříbra, není tady pro tebe místo." Tak se láska zeptala pýchy, která kolem projížděla na přenádherné lodi:"Pýcho, můžeš mě vzít s sebou?" "Já tě. lásko, nemůžu vzít..." odpověděla pýcha, "tady je všechno perfektní. Mohla by si poškodit mou loď." Láska se tedy zeptala smutku, který jel kolem. "Smutku, vezmi me prosím s sebou." "Ach lásko," řekl smutek, "já jsem tak smutný, že musím zůstat sám." Také dobrá nálada projela kolem lásky, ale byla tak spokojená, že ani neslyšela, jak na ni láska volá. Najednou řekl nějaký hlas:"Pojď lásko, já tě vezmu." Byl to nějaký stařec, který promluvil. Láska byla vděčná a štastná, že se zapomněla zeptat na starcovo jméno. Když přijeli na pevninu, stařec odešel. Láska si uvědomila, že mu hodne dluží a zeptala se vědění:"Vědění, můžeš mi říct, kdo mi pomohl?" "To byl čas," odpovědělo vědění. "Čas?"zeptala se láska, "proč mi pomohl čas?" A vědění odpovědělo:"Protože jen čas ví, jak důležitá je láska v životě."

Kalhoty

17. dubna 2007 v 18:20 | Anett |  Hadřiky =)
Mrtě velká várka kalhot.... Ale to proste musíte videt... =))
Tyhle jsou jako fakt namakany... ;-)

Jestli se ti chce, tk hlasuj

16. dubna 2007 v 20:11 | Anett |  Omluvy, připomínky
Jestli se vam chce, tk můžete hlasovat... http://allexa.blog.cz

New záhlaví

15. dubna 2007 v 17:42 | Anett |  Omluvy, připomínky
Určitě (nebo aspon doufám), jste si všimli toho, že mam nowý záhlaví.Takže abych to uvedla na pravdou míru. Samozřejme jsem ho nedělala ja. =)) Velké překvapení, že?
Vytvořila ho pro mě Fessy(checkujte http://fessy.blog.cz), a ja ji za to vela moc děkuju. Jinak bych se totiž nikdy k žadnymu pěknymu zahlavi nedohrabala, a tohle se mi fakt libi...
A jak vam?? =))