Říjen 2008

Noviny

31. října 2008 v 21:00 | Anett"ka" |  Fotečky a obrázky hardcore...
Poslední dobou slovo, který používám ve všech pádech a skoro v každý větě... :) NOVINY...


O P!nk na magazin.cz

29. října 2008 v 16:08 | Anett"ka" |  P!NK
Tak tadyten článek je převzatý ze severu magazin.cz. Myslím si, že je docela pěknej, akorát bych z P!nk nedělala rockerku, nemyslím, že by se dala do toho stylu zařadit. Ale jinak je ten článek moc pěknej... :)
Hvězdná Pink, nejtvrdší holka rocku

M.I.A. - Paper Planes

28. října 2008 v 10:44 | Anett"ka" |  Widejka
Písnička, která zazněla minulej tejden v Roxbury a my jsme nevěděli co to je... Tak teď už to víme... :)

Exchange - výměnný pobyt I.

27. října 2008 v 8:08 | Anett"ka" |  Akcičky
Nějak ani nevím jak začít... :) Už se ke mě dostaly nějaký fotečky. Dám sem zatím jen kousek, je toho opravdu hodně. Tyhle jsou všechny z facebooku.
Co mi výměna dala? Myslím si, že hodně. Zjistila jsem, jak je pro mě důležitý mý soukromí. Jakou oporu mám ve svých rodičích, jak moc mi chybí holky, když nejsou se mnou. Že když se vám někdo změní před očima, vy se na to můžete jen koukat a vzpomínat, jakýho jste měli brášku. Že předsudky a první dojmy můžou mnohdy klamat a o každým byste si měli udělat názor sami. A na závěr jsem se dověděla, co jsem udělala, i když jsem to neudělala... :) Díky výměně jsem poznala spoustu super lidí, s kterýma jsem sice chodila do školy, ale jinak jsem o jejich existenci neměla ani potuchy. Co se týče mé belgické kamarádky, tak tam to trochu pokulhávalo. Ta holčina mi trochu víc nesedla... :D Já dokážu vyjít s každým, ale tohle bylo i na mě moc. Nekomunikativní, zpomalené stvoření, které se mylo obden a pořád se mu stýskalo po rodičích. To bylo fakt těžký se jí zavděčit. Ale myslím si, že pak se nám to přeci jen povedlo. Dokonce měla při loučení i slzy v očích. No to já jestli nějaký měla, tak to byly leda tak slzy štěstí...
Tak a teď ty slíbený fotky, ja jsem asi jen na pár, takže super... :) Popisky vždycky pod fotkou...

Šifra mistra Leonarda

26. října 2008 v 11:11 | Anett"ka" |  Knížky
Kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem a nemohla jsem přestat. Kam se hrabe film, ten se tomu vytištěnýmu nikdy vyrovnat nemůže. Ta knížka mě úplně vtáhla, žila jsem v ní a připadala jsem si její součástí, nemohla jsem na na ni přestat myslet. A i když jsem ji dočetla, hodně jsem o ní pak přemýšlela. Hlavně mě napadala ta jedna zrádná otázka: Co je ještě pravda a co už fikce? A jak jsem potom zjistila, nebyla jsem sama. Vinou této knihy se strhla doslova lavina teorií, názorů a kritik. Já na tuhle knížku nedám dopustit a mohla bych ji číst pořád dokola. Prostě mě fascinuje, jak autor dokáže toho člověka do tý knížky vtáhnout a jak dokázal propojit svoji fikci s pravdou. Až tak dobře, že se mnozí ztrácí v tom, co je ještě pravda... :)

Klinutím na obrázek zavřete okno

Vražedné tajemství ukryté v nejslavnějším obrazu všech dob.... Kdo ví, kde...
Kdo ví, kde leží svatý grál?
Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor náboženské symbolologie, pobývá služebně v Paříži, když v jeho hotelovém pokoji zazvoní telefon. Správce uměleckých sbírek v Louvru byl zavražděn. Co s tím má společného profesor historie? Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam policie objevila. Langdon se pouští do pátrání a k svému ohromení náhle vidí, že kamsi do temnot vede stopa zřetelných nápovědí, viditelných pro všechny, kdo vidět chtějí, obsažených přímo v díle geniálního Leonarda da Vinci.

Maledivy

25. října 2008 v 10:10 | Anett"ka" |  Místa, která chci navštívit
Vypadá to na takovej malej ráj na zemi... Chtěla bych to tam vidět. Jet si tam užít to, že nic nemusim, jsem daleko od všeho, to moře a klídek... :)

Příležitost splnit si sen??!!

24. října 2008 v 19:59 | Anett"ka" |  Moje sny a přání
Už jsem se tu několikrát zmiňovala, že mým snem je psát, psát a psát. A teď jsem konečně dostala fakt jakože příležitost. Mám brigádu v jičínským deníku. Naší prací je dělat "tykadýlka"... Donášet informace o tom, co se děje, všechny nápady a tak. Děláme ankety a píšeme i vlastní články. Teda byla jsem přijatá teprv včera, ale jsem z toho tak vyplácaná, že o tom prostě musím napsat. Teď dělám anketu o dušičkách a v pondělí jdu na lampionový průvod a z toho potom budu psát článek, kterej snad vyjde ve čtvrtek, tak jsem na to hafec zvědavá... :)
Cejtim jako jednu velkou příležitost, konečně dělat něco, co mě baví a co mě fakt naplnuje. Je to takovej malinkatej krůček k mýmu snu... :)
Jinak příští tejden jednu na vyhlášení další literární soutěže, ve který jsem se umístila, tak vám pak napíšu, jak to dopadlo, ale to je až za tejden...:) Zatím se mějte a smějte... :) Jako jááá...


Víkend s Weelunkou

21. října 2008 v 16:12 | Anett"ka" |  Akcičky
O víkendu u mě byla Welunka, tak jsem vůbec počítač nestíhala a ani nechtěla stíhat. Zas jsme si skvěle pokecaly a užily si to... Nějak holt stárneme, takže jsme si v klídku sedly doma a jen nám huba jela... V sobotu jsme teda byli v Roxbury ještě s Péťou a Milanem... :) Tam to taky bylo v pohodě, až na to, že nam nějak kolem dvou ráno začla padat hlava na stůl... :D A musim si koupit Malibu, je to tak dobroučký s tím džusem... :)
Moc díky za tenhle víkend a už se k tobě Welů těšim zas do Chrudimě... :)

Mimochodem jsme se nenechali vůbec nikde vyfotit... :) Tak aspon fotečka mejch kamarádů, s kterýma jsme tam byli chvilku taky... Klára, Vojta (ten byl ale divnej ten večer) a Pája... :)

http://www.roxbury.cz/www/images/photogallery/big/1224489460561.jpg

Jistoty? Neexistujou...

17. října 2008 v 10:39 | Anett"ka" |  Básničky
Nehledej jistoty v iluzích.
Nedělej si iluze o jistotách.
Jistoty? Neexistujou...

Do srdce zabodnou se střípky štěstí.
Na puse med.
Srdce do kleští nejistoty se zaklestí.
V očích krev.

Nehledej jistoty v iluzích.
Nedělej si iluze o jistotách.
Jistoty? Neexistujou...


Vzhled NO LOVE

16. října 2008 v 10:15 | Anett"ka" |  Omluvy, připomínky
Docela krušný období, už skoro ani nevim jak ten můj počítač vypadá. Tak vám to alespon vynahradím novým vzhledem... Líbí?? Je takovej trochu... Nevím jak to říct. Jinej než ostatní. Drzej a hodně svéraznej... :)


Nové album Funhouse

15. října 2008 v 11:28 | Anett"ka" |  P!NK
Nové album P!nk vyjde už 27.10. ani nevíte, jak už se mrtě těším... :) Hned si ho půjdu koupit.
P!nk - Funhouse 1. So What [3:35] 2. Sober (ft. Tony Kanal) [4:11] 3. I Don't Believe You [4:35] 4. One Foot Wrong [3:23] 5. Please Don't Leave Me [3:51] 6. Bad Influence [3:35] 7. Funhouse (ft. Tony Kanal) [3:25] 8. Crystal Ball [3:26] 9. Mean [4:17] 10. It's All Your Fault [7:43] 11. Ave Mary A [3:14] 12. Glitter In The Air [3:47]

Kompletní info o celém CD najdete ZDE... Opravdu ten článek nechci kopírovat, protože autor kompletně všechno překládal z aj a jako fakt smekám... Stojí za přečtení... :)

Cut Wrists

14. října 2008 v 12:58 | Anett"ka"
Další úžasný blogís. Obsahuje spoustu tajemna. A to se mi líbí... Majitelka rozhodně není žádná bárbína a její články mi dost sedly. Díky, že na tvůj blog můžu pravidelně chodit, je super... :)
Jukněte SEMKA..

Vyberete mi tetování?? !!

13. října 2008 v 15:12 | Anett"ka" |  About me
Ti, kdo na můj blog chodí pravidelně určitě vědí, že chci tetování. Myslím si, že mě už i trochu znáte. No takže já už jsem se napevno rozhodla. Tetování bude. I když našim se to vůbec nelíbí a nesouhlasí s tím. Prostě bude. Chci si nechat vytetovat ozdobným písmem nějaký latinský citát. Vybrala jsem tři nejlepší a teď se nějak nemůžu rozhodnout jaký. Pomůžete mi??
Cum cecidero, surgam - kdykoli upadnu, vstanu
Fluctuat nec mergitur - zmítaná vlnami, přesto nepotopená
Dum spiro, spero - pokud dýchám, doufám

Vedle růží

12. října 2008 v 10:12 | Anett"ka" |  Citátky a myšlenky
V životě je velmi špatně (ale vlastně dobře) zařízeno, že hned vedle růží jsou trny.

Unavená, ale plná dojmů

11. října 2008 v 14:53 | Anett"ka" |  About me
Moc se omlouvám, že tu tak dlouho nic nepřibylo. Opravdu byl tehle týden náročnější, než jsem si myslela. Domů jsme se vraceli kolem půlnoci, druhej den zase vstávat, pořád někde jezdit a večer si jít někam sednout. Taky jsem si díky tomu zvykla na trochu jinej styl života... :) Do mýho života se zas přidalo pár nových lidí a jsem za to strašně ráda. Bála jsem se toho, že na výměnu jedem jen dvě z naší třídy a nakonec jsem za to byla ráda. Sblížila jsem se spoustu úžasnejma lidičkama. Co jinak... Dneska mám jít kámošce na 18tiny, tak doufám, že mě naši pustí, nějak se jim to nelíbí, že jsem teď byla v prdeli celej tejden a chci zas někam jít... :(
To je asi tak zatím všechno, a těšte se na fotečky, budou luxusníí! :D

Photoshoot - So what

8. října 2008 v 13:24 | Anett"ka" |  P!NK
Myslím si, že povedený fotečky... :)

Eva Longoria

6. října 2008 v 12:58 | Anett"ka" |  Fotečky celebrit
Krásná ženská... :) Ale podle BMI má prý podváhu, tak to se ani nedivím, je vážně hrozně hubeňoučká a maličká... Ale má pěknej obličej a ty vlásky... :) Její roli Gabi v zoufalkách prostě žeru, hraje tam skvěle... Pokud teda hraje... :D

Starý mail od maminky

5. října 2008 v 11:49 | Anett"ka" |  Co mě zaujalo
Právě si promazávám schránku a narazila jsem na tenhle mail z léta. Prostě tvorba mojí matky nemá chybu... :D Ještě víc zdrobnělin do tří řádků narvat nemohla...
Pěkně prosím, smutně koukám8-o , až se probudíš:-O , měla by být už vypraná pračka. Tím čudlíčkem, (teda když bude vypraná) ji vypni, otevři a to prádličko pověs8-) . Lavůrek je vedle pračky a botičky na přezutí na půdu jsou na půdě za dveřma. Dík:-D

Výměna s Belgií

4. října 2008 v 10:10 | Anett"ka" |  Omluvy, připomínky
Ode dneška do pátku u mě bude belgická holčina, Charis. Takže nebudu mít vůbec čas na počítač, blog... Pořád budeme někde výletit, aby toho poznala z naší úžasné vlasti co nejvíc. Mám nějaký přednastavený články, ale není toho moc a hlavně nebudu moc vám psát komenty. Mrzí mě to, ale hned jak odjete, tak se zas ozvu... :) Mějte se fajn a doufejte, že přežiju... :D

Pod menu?? !!!??? (aktualizace)

3. října 2008 v 19:33 | Anett"ka" |  Omluvy, připomínky
Vážně nevím co to je, že se všechny články zobrazují jakoby pod menu... Ale naštěstí nejsem sama, co to má... Zkoušela jsem změnit nastavení, ale žádná změna nenastala. Zkoušela jsem psat mail na blog.cz... Žádná odpověď... Tak já už nevím, co s tím... :(
Opravdu SORRY... :(

P.S.: Z celého srdce děkuju Peťulce, která můj problém vyřešila... :)