Listopad 2008

Twilight - Stmívání

30. listopadu 2008 v 16:36 | Anett"ka" |  Co mě zaujalo
V pátek jsem byla s Klárkou v kině a tehle film mě doslova a do písmene pohltil... Odcházela jsem z kina se staženým žaludkem a slzama v očích. Opravdu stojí za to na něj jít.
A tak jsem zabrousila na stránky časopisu premiere, kterej má dost drsný recenze... Opravdu nezklamal... :D

Kondoměřič

29. listopadu 2008 v 9:45 | Anett"ka" |  Co mě zaujalo
No musíte uznat, že některý nápady nemaj chybu... :D

Kondoměřič změří délku penisu


Španělský internetový obchod přišel se skutečnou kuriozitkou, která se dost možná stane hitem příštího roku. Nebo ještě letošních Vánoc.
26. listopadu 2008
Jmenuje se "Condometric" a jde vlastně o jakýsi měřič penisu. Zároveň znamená konečnou pro všechny chlubily a chvástaly, kteří při poměřování svých nádobíček používají s chutí rybářskou latinu...

Jako na pravítku
V zásadě je to kondom, na kterém jsou zakresleny hodnoty jako ze školního pravítka. Takže už není žádný problém zjistit, kolik vaše chlouba vlastně měří. A nemusíte u toho ponižujícím způsobem šermovat pravítkem.


Plyšáková - Bradlecká Lhota

28. listopadu 2008 v 9:00 | Anett"ka" |  Akcičky
Sorry, že sem dávám tehle víkend tak pozdě, ale čekala jsem na fotky... :) No tak co bych řekla k Bradlecký, kde jsem byla poprvý... Moc velkej rozdíl od Boháňky to není, až na tu účast. Nevím, ale zdálo se mi, že tam bylo "strašně moc" lidí. Ale mělo to i svý výhody...Žádný fronty, nikdo po vás nešlapal, místa na sednutí... A těch plyšáků. No a protože nás tam bylo pomálu, tak jsme i na hodně fotkách... :D Tehle víkend jsem si užila jak nejvíc to šlo... A kdyby nebylo jedný věci, tak bych si to užila asi na 100 %... Díky všem.. :)
Já s Petruškou a ulovenejma plyšákama...

Duffy a její Mercy

27. listopadu 2008 v 12:01 | Anett"ka" |  Texty a překlady písní
Jistě všichni znáte už tolik provařenou písničku od Duffy.... A překládali jste si někdy její text??

Moře v kapce rosy

26. listopadu 2008 v 20:10 | Anett"ka" |  Básničky
Hledám moře v kapce rosy,
Skálu v malém kamínku.
Jsem ta co tiše prosí,
A hledá si jen záminku.

Proč tě nechci vidět.
Proč tě nechci slyšet.
Proč tě nechci cítit.
Proč tě nechci milovat.

Našla jsem moře v kapce rosy,
Skálu v malém kamínku.
Jsem ta co šla střepy, nohy bosy,
Už nikdy: srdce na ramínku.


Exchange - výměnný pobyt II.

24. listopadu 2008 v 16:16 | Anett"ka" |  Akcičky
Tak jsem si znova udělala čas a stáhla další kupku fotek z výměnnýho pobytu. Už to bude dva měsíce. Ale hodně na to vzpomínám a ještě asi budu... :) Dokonce mi už i Charis napsala. První díl najdete TADY... :)
Popisky zas vždycky pod fotkou...
Naše celá grupa...

Z milostného dopisu od Beethovena

23. listopadu 2008 v 17:00 | Anett"ka" |  Citátky a myšlenky
Navždy Tvé, navždy mé, navždy naše...


Paříž

22. listopadu 2008 v 10:13 | Anett"ka" |  Místa, která jsem navštívila
Byl to úžasnej zážitek, report najdete ZDE, myslim si, že ty fotky prostě mluví za vše... :) Určitě jsem tam nebyla naposled... :)
Frederyk Chopin před více než 150 lety řekl: "Paříž je všechno, co chceš!" a platí to dodnes. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé monumentální stavby a zanedbané zadní trakty, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, malá bistra a ošuntělé hospody, moderně zrenovované čtvrti a bezútěšná, umouněná předměstí, honosné operní scény a zakouřené sklepní jazzové kluby, sebevědomí občané, zdrogovaní umělci a bezdomovci, lesk a bída metropole v nesčetných stupních a nuancích - v Paříži je zkrátka všechno.

Tvoje štěstí x moje štěstí

21. listopadu 2008 v 9:32 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
Jednou jsem se bavila s Verčou o tom, jak moc co komu přejeme. A položila mi zajímavou otázku... Kdyby ty jsi našla toho pana Božskýho, dokonalýho a vysněnýho a kdyby ho našla i Péťa toho svýho úžasnýho... Ale šťastná s tím svým by mohla být jen jedna. Co bys zvolila?
A já jsem bez rozmýšlení řekla, že bych chtěla aby byla šťastná Péťa. A vím, že ona by to samý udělala pro mě. Já vím, takhle se mi to mluví, když v tý situaci nejsem. Ale já si opravdu myslím, že bych to udělala. Pro ni určitě ano. Prostě bych obětovala štěstí svoje za štěstí cizí. Jo, teď to zní jako klišé, ale myslim si, že to je velkej čin. A já zároveň chápu i toho, kdo by to prostě neudělal. Kdo by si nechal svý štěstí. Chápu toho, kdo to na férovku přízná. Já jsem taky svině a sobeček, ale existujou prostě lidi, pro který bych to udělala.
Co si o tom myslíte vy? Nechali byste si svýho pana Božskýho, nebo nechali štěstí kámošce?


Konfrontace

20. listopadu 2008 v 11:39 | Anett"ka" |  Básničky
Zas něco trochu jinýho... Zas až tak často volným veršem nepíšu...

Přišla za mnou slečna Minulost,
Oblečená do závoje vzpomínek.
Natáhla ruku...

"Pojď se mnou zpátky,
Vrať se do pohádky."

Ozval se moudrý pan Rozum,
Otřelý realitou života.
Zahrozil...

"Z pohádky se horor stal,
nad rozlitým mlékem jsem plakal."

Zlehka se z oblak snesla dáma Duše,
Už tolik zraněná.
Usmála se...

"Mám minulost, aby na dno mě srazila.
Ale mám taky přítelkyni, aby mě zpátky vrátila."

Náhle přistoupila paní Naděje,
Důstojná a věčná.
Zpívala...

"Myšlenky převlečné pocity jsou,
Na naši cestu životem ná dovedou.
Pouč se z minulosti...
Respektuj rozum...
Naslouchej duši...
A věř mě... Naději."


Zimní bundy

19. listopadu 2008 v 11:35 | Anett"ka"
Už začlo přituhovat, tak jsem se rozhodla dát sem pár bundiček a nějak je okomentovat... :)
Má zajímavě udělanou kapucu... :)

Sarah Jessica Parker

18. listopadu 2008 v 15:33 | Anett"ka" |  Fotečky celebrit
No prostě film Sex ve městě mě naprosto pohltil.. Nevím co k tomu říct víc... :D Snad jen, že ta herečka je fakt pěkná... A když si šikovně vyfénuju vlasy, tak je mám podobný jako ona, akorát ne tak dlouhý... :(

Víkend u Welů v Chrudimi

17. listopadu 2008 v 10:55 | Anett"ka" |  Akcičky
Tak tyhle dny dycky patří mezi moje oblíbený. Do Chrudimě jezdim ráda, vždycky se tam těší. A ani tentokrát to nezklamalo. Škoda, že můžem být tak málo spolu. Ta čajovna neměla chybu... A vůbec, moc díky za všechny ty rady a dávku upřímnosti, kterou tak potřebuju. A i v tom Infernu to nakonec bylo fajn, až na ten jeden smutnej aspekt.
Prostě moc dík... :) A doufám, že přijedeš brzo... A že jsme se zas vyfotily... :D Jakože nevyfotily... :D tohle foto je ilustrativní z deviantartu... :D

Ženská logika

16. listopadu 2008 v 19:43 | Anett"ka" |  Fotečky a obrázky hardcore...
Tak tohle mě fakt dostalo... :D
btw, dneska jsem se vrátila z Chrudimě, takže se nahlásím zítra... :) a mám nějaký nápady na články... :)

Porno prosím potichu

14. listopadu 2008 v 11:12 | Anett"ka" |  Fotečky a obrázky hardcore...
Prostě luxus obrázek... :)

Můj první honorář

13. listopadu 2008 v 16:51 | Anett"ka" |  About me
Dneska jsem si vyzvedla svůj historicky první honorář v novinách. Přesně 170 Kč... :) Bylo to za jeden kraťoučkej článek z minulýho měsíce, takže si myslím, že za pár řádků to je docela dost peněz. Měla jsem z toho radost. Že to jsou peníze vydělaný tím, co mě baví. No jenže vymastím je za cestu do Chrudimě a zpátky, kam jedu už zítra.. :) Dneska jsem mamce naznačila, že by mi mohla přidat, tak to snad vjde... :) No tím chci taky říct, že zítra odjíždím a vracím se nějak v neděli, takže nevím jestli stihnu připravit nějaký články, ale snad něco málo jo... :) Tak se mějte a slunce v duši, když nesvítí... :)

Na MTV

12. listopadu 2008 v 20:46 | Anett"ka" |  P!NK
Co říct? Byla krásná... A navíc nejlepší!! Vyhrála... :)

Milan - Forgi

11. listopadu 2008 v 14:45 | Anett"ka"
Neznám ho moc dlouho, tak asi přes tři měsíce. Ale získal si moji přizeň hodně rychle, s lidma to prostě umí... :) O kom že je řeč? No přece o tom, kdo mi vyfouknul moji Petrušenku, kdo z ní udělal sťastnou, zamilovanou osůbku. A za to mu jsem vděčná.
Milan je uplně na pohodu člověk, kterej to má myslim v hlavě srovnaný a s kterým se dá mluvit na úrovni. Vlastně ani nevíte, jak jsem si oddychla, když jsem zjistila, že mi jako člověk sednul a nebude žádnej problém. Nevim, co bych dělala, kdyby tomu bylo jinak. Nejvíc se mi na něm líbilo, jak otevřeně a upřímně mluví o vztazích, lidech, problémech. Není moc témat, který by pro něj znamenaly tabu. Dostal mě tím, že mi řek, že všichni kluci jsou svině a on to ví... :) Myslim si, že bude vhodnej adept, až budu potřebovat "chlapskou radu".
No ty hlášky a jeho dohazovací snahy taky nemaj chybu... "Nemáááš nááárok! Nečteš - nevíš!"
A taky mě naučil pít bouchanou tequillu, ale teda nevim jestli mu zrovna za tohle mám děkovat... :D

Milane, ani nevíš jak jsem ráda, že to jseš zrovna ty, s kým Péťa je, protože tě mám ráda. A i když mi do toho je hovno, mívám pocit, že ty seš ten "pravej"... :) Nic víc, nic míň, myslim si, že stačí...
Jo a jinak Milan má taky blog :)

Boháňka - Verona

10. listopadu 2008 v 19:44 | Anett"ka" |  Akcičky
Tak tenhle víkend byl asi ve znamení sobotní akce... Bylo to v pohodě. I když Milana bolela noha, tak si myslim, že to přežil. Já jsem si pokecala s klukama. A tak nějak jako ke konci i sranda byla. Pak ale všichni odjeli a nějak to na mě padlo. Takže jsem tam seděla na gauči a sepisovala... Jednu smsku, kterou asi neodešlu, protože dotyčnej si ji nezaslouží. Byla to "noc velké myšlenky"... :)
http://www.roxbury.cz/www/images/photogallery/big/1226322463982.jpg
A ta fotka je focená o půl třetí ráno, takže jsme už byli trochu společensky unavený... :D

Miluju Vás!

9. listopadu 2008 v 13:30 | Anett"ka" |  My tuning photos
Těhle fotek nebude nikdy dost... Nevím proč, ale blog osekává konce těch fotek, mně v mozille stačí na obrázek kliknout pravým a dát zobrazit obrázek... :) Tak to zkuste taky, pokud nevidíte konce fotek...