Březen 2009

Víkend na hovno

29. března 2009 v 14:45 | Anett"ka" |  Akcičky
To čumíte, co? Většinou jste zvyklý, že sem dám něco v pondělí nebo v úterý, jak ještě ten úžasnej víkend rozdejchávám. Srší to tady hláškama a muckováním a tím, jak mám koho ráda. Hm, tentokrát omyl.
Když vememe v úvahu, že víkend začíná v pátek, tak začátek nic moc. Dělala jsem v Hradci zkoušky ECDL, který jsem s největší pravděpodobností posrala a asi je budu opakovat. Pak jsem byla s našima na novým filmu Normal. Ten můžu vřele doporučit všem. Je to sice trošku psycho, ale moc pěkný psycho. A na to, že to je český, tak to je výborný. "Na tomto světě není pro nevinnost místo." No prostě dokonalost...
V sobotu jsem zevlovala na Facebooku a odpoledne jsem se byla projít s kámoškou ze základky. Na to, že na základce jsem si s ní moc nerozumněla, jsme si skvěle pokecaly. No a rozhodly jsme se, že pojedem do Roxbury. Takže jsem se večer hezky namalovala, oblíkla (měla jsem takový krásný nový tričko) a vyrazila spolu s Kačenkou užívat si nočního života. Nejdřív jsme si šly sednou a ona mi vypověděla všechny ty její problémy... Taková bezmoc, když nevíte jak tomu druhýmu pomoct. Pak tam přišla i ta kámoška ze základky. Panáky, tancování, padání, výtlemy.
Jenže pak jsem na záchodě zjistila, že jsem to dostala. Tak jsem si řekla, že to vydržim, jenže potom strašny křeče. Tak jsem od půlnoci jen tak seděla a trpěla. Káťa tam seděla vedle mě a vznášela se v jiných dimenzích. Takže jsme jeli ve dvě domů.
No a dneska? Prolejvám se čajíčkama, fetuju Ibalgin a ještě se musim na učit literaturu...
Ten příští víkend bude lepší. Tomu věřím... :)

Moje kabelky a tašky

28. března 2009 v 10:30 | Anett"ka" |  Hadřiky =)
Když jsem zakládala tuhle rubriku, tk jsem slibovala, že sem budu dávat i svý věci, takže jsem se konečně k něčemu dostala... :) Když jsem přemejšlela, jestli si zas koupit další kabelku.... :D
Jinak články s kabelkama tady a tady. A potom moje vysněná Burton a Converse... :)
Můj největší miláček, kterej mě doprovází skoro každej den do školy... Jedna z mých nejoblíbenějších věcí... :)

Jakoby tu byl článek...

27. března 2009 v 20:16 | Anett"ka" |  Omluvy, připomínky
Omlouvám se, že jsem poslední dobou v blogové činnosti tak "pasivní"... Já nějak nevím... Ale jsem moc ráda, že sem chodíte a držíte to tu tady. Nejde mi už ani o návštěvnost, ale spíš o ty pravidelný návštěvníky. Co sem chodí rádi a ne proto, aby oni si zvýšili návštěvnost, ale protože je zajímá co prožívám a co píšu. Nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě... :)
Tak mi dejte trochu času a já se zas vzpamatuju...

Vojtěch Dyk

25. března 2009 v 18:19 | Anett"ka" |  Fotečky celebrit

Ááá, konečně zas mladá krev... :) Člen skupiny NightWork (můžete je znát díky hitu Globální oteplování), ale hlavně herec. Já jsem si ho všimla ve filmu Ďáblova lest, kde hrál úžasnýho průseráře... Prej matka: "Doufám, že takovýho Dana domů nepřivedeš." A zrovna bych toho byla schopná... :D Jinak hrál taky v seriálu Letiště. Někde jsem se dočetla, že je bisexuál a chodí s Prachařem, někde zas, že chodí s tou herečkou jak hrála v Pojišťovně tu Kotkovu holku.... :D
http://img.osobnosti.cz/foto/vojtech-dyk/N308025-933b4.jpg

Některé typy lidí

24. března 2009 v 15:23 | Anett"ka" |  Citátky a myšlenky
Existují některé typy lidí, které nám v jednom okamžiku změní celý život. Život, který bez tak do té doby nestál za nic. Můžeme jim být vděčni, a dokonce je i nenávidět, ale nic nezměníme na tom, že se podepsali do našeho srdce.
Od Adelínky.... :) Díky za něj.. :-**

Nakupovací sobota

23. března 2009 v 20:04 | Anett"ka" |  Akcičky
V sobotu 21.3. jsem byla s Klárkou nakupovat v Liberci... No to bylo žůžo... :) Jako fakt jsem si to užila... Asi nejlepší nákupní úlovek byl sešit na ruštinu s medvídkem Pú, z kterýho mi utekly linky... :D
No nic... :) Jako utratily jsme hodně peněz, ale fakt toho nelituju... Koupila jsem si nový botičky Nike (jj, hlavně, že tu značku tak strašně nesnáším... :D ), sukýnku (hlavně, že je vůbec nenosim a už vůbec ne nad kolena), rifle (hlavně, že na mě nikde žádný nemaj), dvě trička (jak kdybych již už neměla asi 90), náušnice a balerínky... :) A růžovou čelenku... No prostě dilinka... :D
A na oběd jsme si zašly do KFC.. Muck... Cola s Fantou... :D
Jinak jsem nikde nebyla, páč jsem přijela uplně utahaná a v neděli jsem ještě musela běhat po Miletíně s letákama... :(
Tak se mějte a shoppingování zdar!! :)

Až tak moc tě nežere

22. března 2009 v 15:41 | Anett"ka" |  Co mě zaujalo
Včera jsem byla s Klárkou v kině. Moc jsem od tohohle filmu nečekala. Vlastně jsem na něj šly jen na mý doporučení, že to nevypadá tak zle a je dobře obsazenej.
Ale... Byla jsem unešená... Mně se to strašně líbilo. A vedlo mě to k takovýmu zamyšlení. Spousta věcí tam prostě seděla. Když vám nevolá, tak vám asi prostě volat nechce. Né že ztratil tvý číslo, nebo na něco čeká. Jsou pravidla, není moc vyjímek.
Celej film se motal kolem šesti osob, bylo to takový všichni znají všechny. A řešily se tam takový ty základní ženský problémy... Když nevolá, když s vámi nespí, když si vás nechce vzít...
A nebyl klasickej happyend. Kdo si to zasloužil, ten ho měl... Tři páry ho měly... Ale ženatej debil, kterej nevěděl, co chce, ten ho prostě neměl... :)
Vřele doporučuju všem, klidně bych na to šla znova... :)

Sydney

20. března 2009 v 20:21 | Anett"ka" |  Místa, která chci navštívit

Prostě mě ta anglická konverzace asi inspiruje... :D samozřejmě, že to není jediná věc, kterou bych chtěla v Austrálii vidět, je tam spousta jinejch věcí, ale protože je právě Austrálie tak velká a krásná, nevejde se to prostě do jednoho článku, tak postupně... :)
http://sydney.unas.cz/operah2.jpg

Změna??!!!

19. března 2009 v 9:35 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
Poslední dobou je všechno jinak, všechno zvláštní, všechno naruby. Vypadám spokojeně, chovám se spokojeně, nic mi nechybí. Splňuju prototyp bezstarostnýho člověka. Ale je to ve skutečnosti jinak...
Před svojí přítomností utíkám. Chovám se tak, jak jsem se nikdy nechovala, dělám věci, který jsem nikdy nedělala, vracím se do minulosti, kde hledám ty dobrý střípky, který obracím v současnost. Protože moje současnost se mi nelíbí. Chci ji změnit,ale sama o svý vůli to nedokážu.
I když už jsem se stěhovala dvakrát, udělala bych to potřetí. I když miluju místo, kde bydlím, mám ráda náš dům a ke všemu mám vztah. Nechala bych to za sebou a šla jinam. Začla někde jinde, jinak a ponovu. Tak jak bych chtěla já. Neustále luxuju nabídky jazykových kurzů v zahraničí, těším se na praxi a na výměnnej pobyt. Chci jinam, pryč od toho všedního, šedýho a nudnýho života, kterej vedu a kterej se mi začal rozpadat pod rukama. Řeknu vám, kdybych teď byla ve čtvrťáku, tak snad jedu studovat na severní pól globální oteplování... :D
Jenže jsem ve třeťáku, ještě rok a kus přede mnou. A mám navázaný pouta, který nechci jen tak přetrhat. Jsou lidi, který nechci nikdy ztratit. A jsou lidi, který si právě teď vracím z minulosti do svýho současnýho života a jsem jim neskonale vděčná, že jsou tu teď se mnou.
Co můžu v současný situaci změnit? Kam se můžu pohnout? Jak se vymanit z tý klece, do který jsem se zčásti zamkla i já sama?

Laura Pasini feat. James Blunt

18. března 2009 v 14:00 | Anett"ka" |  Widejka
Před chvílí jsem tuhle písničku slyšela poprvý na očku a od tý doby mi tady jede pořád dokola... Zas po dlouhý době jedna, která mě fakt vzala za srdíčko... a ten klip... :)

Maraton po restauračních zařízeních a krůtička... :)

16. března 2009 v 8:37 | Anett"ka" |  Akcičky
Tehle víkend nezačal moc slibně... To víte, pátek třináctýho. Ze školy jsem odjížděla taková už trochu načlá. Miluju tu rozmanitost, ve škole mě každej den nasere někdo jinej. Jaká škoda, že nás je ve třídě jen 24.... :) Pak nám z Hořic ujel autobus, tak jsme šly s Péťou do Billy, já si koupila Toblerone a sežrala ho na posezení.
Večer jsem odjela ke Kátě. Šli jsme do Kraláče, daly si Rumunsko (rum s colou) a kecaly... Pak za náma přijel Venda s Vojtou, daly jsme další Rumunsko, pak se sebrali a šli do Pivovaru. Tam prej servírka: "Máte rezervaci?" Vojta:" Ne, nejsme indiáni." No jako já šla do kolen... :D Pak úvaha... "Začnem kecat o autech, pak píchání a skončíme u hovna." To zas perlil Venda... Jo, Metaxa s colou... Prej Káťa: "Tak, a na tohle vydělávám hodinu"... :D Pak že to kluky nebaví, tak jsme odjeli do Miletína, do mojí oblíbený Fortuny, kde jsem od Pétinejch narozek nebyla. Ale latéčko maj pořád super. A Rumunsko další. Tam zase hora hlášek, přibrali jsme Lucku a odjeli do Mlejna. Cestou jsme si hezky s Kačulkou zpívaly, no jako dobrý slavíčci... :D V Mlejně jsem byla poprvý a musím říct, že to je asi jedna z nejlepších diskoték v okolí. Tak jako tuc tuc tuc... :) Red bull s vodkou. To už to na mě začlo tak trochu dolejhat. A pak v autě vzadu ten náš spolek cestou zpátky prej: "Nikdo, nikdo nechce se mnou do kanááálu... " "jak seš tak blízko, tak tě někdy vidim i trojitě"... vyhodili jsme Káťu doma a jeli ještě do Hračkárny. To už jsem měla jen na džus. Ale tak ani jsem na další Rumunsko neměla myšlenky. A kafe si vylil Vojta, ne jááá... Heeč... :)
Takže tu naši, joooo??? :D

V sobotu... Kbelík kafe, dlouhý posezení na záchodě.. :D Učesala jsem svý smradlavý vlásky do takovýho supr čupr účesu (bylo to cool)... :D a jela jsem do Jičínka za Klárkou. Šly jsme na fotbal, no jako prdel... Ani nevim, kdo to vyhrál... :D Pak do Divý Báry, kde jsme si daly kukuřici a hranolky... Prej držim ten ohlodanej klas a: "Nechceš?" NO jasný, jsem tvoje krůtička zlato... :) Pak romantická procházka k řece... "Hej támhle jsou zamilovaný"... hmm... dva borci si balili brko, ale tak zamilovaný... :D No a potom naše kavááárna... :)
V sobotu večer už jsem na nic neměla náladu, tak jsem se koukala na Stmívání, četla si Brisingr a pak šla spinkat. No a v neděli jsem tak bloumala od ničeho k ničemu...
Ale tehle víkend byl fakt super... :) Muckuju vás všechny strašněěěě moooc!!!

Pevné pouto

15. března 2009 v 16:08 | Anett"ka" |  Knížky
Zajímavá a poutavá knížka. Zas něco úplně jinýho a ten konec mě dost vzal... A taky citát ze začátku: "Když ti dají linkovaný papír, piš napříč."
Nevšední příběh vyprávěný ze záhrobí zavražděnou čtrnáctiletou školačkou, která pozoruje, jak bez ní pokračuje život na Zemi a v její rodině. Tato dívenka byla nejen brutálně zabita, ale navíc i znásilněna a její tělo policie nikdy nenalezla. Krátce poté, co ho její duše opustila, ocitne se v nebi, kde se jí splní vše, nač jen pomyslí. Ovšem až na jediné: už nikdy nebude s těmi, které má ráda, nedospěje a nebude prožívat totéž co její kamarádi. Ale má možnost se na Zemi a své nejbližší dívat a sledovat, jak se s její smrtí postupně vyrovnávají a hledají k sobě znovu cestu. Když pomineme jisté prvky fantasy, je to "normální" román o vztazích, lásce, hledání, náklonnosti, spravedlnosti či smiřování, který je napsán velice podmanivým a citlivým stylem a kultivovaným jazykem, což jen podtrhuje dobrý překlad. A nechybí mu ani napětí a humor.

P!nk vystoupí v Praze... Že by se mi konečně splnil sen?? :)

14. března 2009 v 11:05 | Anett"ka" |  P!NK
P!nk vystoupí v Praze!
Americká zpěvačka P!nk je zpět a prodlužuje koncertní turné Funhouse, se kterým v listopadu zavítá i do České republiky - 19. listopadu vystoupí v pražské O2 areně.
Držitelka několika ocenění Grammy, multiplatinová zpěvačka P!nk potvrdila koncertní termíny pro rok 2009. Mezi koncertními zastávkami nechybí ani pražská O2 arena, kde se zpěvačka ukáže potřetí. Tentokrát představí fanouškům krom největších hitů materiál z loňského alba "Funhouse". Jako všechna předchozí i toto album se setkalo s kladnými ohlasy z řad novinářů i fanoušků. Domácí publikum tak dostane exkluzivní šanci přesvědčit se o zpěvaččiných kvalitách v rámci živého vystoupení.
Vstupenky ve všech prodejních místech SAZKA a.s. nebo na webovém portálu www.sazkaticket.cz. Vstupenky v prodeji od dubna 2009 - začátek předprodeje bude upřesněn. Ceny vstupenek: 850 Kč - 1 490 Kč.

Vyhrála jsem SONT

12. března 2009 v 18:12 | Anett"ka" |  About me
Vyhrála jsem SONT u Peťulky na blogu... :) Moc díky... :)


Jestli vás zajímá s čim jsem soutěžila... :)
Báseň na téma samota - ZDE
Příběh k obrázku - ZDE
Úvaha na libovolné téma - ZDE
Pohádka - ZDE

Trochu mě zamrzelo, že posledního kola, tedy pohádky jsem se zúčastnila prakticky sama, protože holky to vzdaly... Neměly... :) Určitě by napsaly něco moooc pěknýho..... :)
Ale stejně jsem ráda, že se moje tvorba Peťulce líbila a aspoň mě to donutilo napsat něco novýho... :)

Můj žlutej miláček z Tunisu

11. března 2009 v 17:58 | Anett"ka" |  My tuning photos
Já jsem si prostě musela udělat radost, když jsem byla s Klárkou v tom Tunisu... :) Chtěla jsem si koupit něco typickýho... No tak co typičtějšího by vás ještě mohlo napadnout... No uznejte, že je krááásná... :) Jinak historický článek o vodních dýmkách najdete ZDE...
Ještě jsem ji ale nezkoušela, nějak nebyla příležitost... Ale chystám se na to... :)

Když se zamiluje tygr do delfína

10. března 2009 v 15:13 | Anett"ka" |  Co mě zaujalo
Zdroj: magazin.cz

Stejně jako kočka zaujatě zírá na zlaté rybky v akváriu, i tygří mládě Akaasha fascinovaně sledovalo delfína.
Je to zvláštní o to víc, že čtrnáctiletý delfín Mavrick, který je spíše zvyklý, že jej v jeho skleněné obří nádrži v kalifornském tématickém parku sledují tváře lidí, byl zvědavou tygří slečnou zaujat stejně jako ona jím.


Můj pokojík

9. března 2009 v 20:46 | Anett"ka" |  My tuning photos
Jednou se tady Renča dotazovala na interiér a tak... Tak jsem se rozhodla odhalit kousek svýho soukromí a vyfotit svůj pokoj. Stejně tady už spoustu lidí bylo... :)
Pracovní prostředí... jsem před focením uklidila... :)

Shakespeare o lásce

8. března 2009 v 19:30 | Anett"ka" |  Citátky a myšlenky
Nějak jsem se do tohohle veleznámýho kluka pustila... :) A spousta jeho myšlenek se mi líbí... :)

Láska je dým, jak vzdech se rozplyne,
láska je plamen, který v očích žhne,
láska je moře vyplakaných slz,
láska je šílenství, jak každý ví,
zákeřný jed i balzám hojivý.

Když je volba vzájemná,
tak přijde válka,
nemoc nebo smrt,
promění lásku v jeden krátký vzdech,
v prchavý stín a v pomíjivý sen,
jenž černou nocí kmitne se jak blesk,
ozáří vášní nebesa i zem
a dřív, než člověk stačí rozhlédnout se,
čelisti tmy zas vše pohltí.

Káťa F.

7. března 2009 v 11:49 | Anett"ka"
Super holčina, se kterou jsem chodila na základku. V devítce jsme spolu byly ve třídě... A i když mezi námi byly neshody a jednu dobu hodně velký, všechno jsme si to srovnaly a od tý doby, co jsem na střední, si s Káťou vždycky ráda pokecám, někam zajdu a pokaždý se skvěle zasměju...

Doufám, že teď budem vyrážet s klukama častějc, páč s tebou se Káťo fakt člověk nenudí... :D A navíc ti strašně moc přeju, abys byla šťastná tak, jak ty chceš a aby ti vyšla tvoje vysněná svatba s tunou růží a romantickou svatební cestou... :) MTR... :)

http://88.86.100.114/img_orig/080818/7/h9rA_3SqkH.jpg

Diplomek od Peťulky a LowinkaM

6. března 2009 v 17:33 | Anett"ka" |  About me
Díky za něj... :) Právě píšu k Peťulce na blog pohádku do soutěže... a nějak vůbec nevím, jak to dopadne... :D
A díky i vám... :) Pro LowinkaM hlasuju dycky ráda... :)