Srpen 2009

Rekapitulace holidays

31. srpna 2009 v 20:21 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
Jaký byly? Úžasný... Nezapomenutelný... Překvapivý... Poučný...
Tyhle prázky byly škola života. Naučily mě spoustu věcí, nabrala jsem spustu novejch zkušeností. Stalo se toho opravdu hodně. A ano... Trochu mě to změnilo. Myslím si, že fakt jo...
Stačí se podívat do rubriky akcičky... a tam to je ještě hodně s cenzurou... :D Vlastně jsem byla z domu pryč jen na dovolený a ted v Daňkovicích... a přesto jsem nestíhala... :D
Týden s Welů, Fortuny, Hradec, boháňka se Sagim, Hradec, Fortuny, Bulharsko, hračkárna, Hradec, Jičín, boháňka s Marešem, vodnice, grilovačka... To jsou asi tak všechny asociace co se mi honí hlavou... A je jich víc a víc... :)
V nespolední řadě minulej tejden... O kterým ještě bude report... :)
Děkuju všem, co se mnou tyhle prázky byli. Co to se mnou přežili, co se mnou něco prožili...
NEZAPOMENU!!! Na tohle se zapomenout nedá... :) A hlavně... Nelituju...


Zpátky...

29. srpna 2009 v 23:15 | Anett"ka" |  Omluvy, připomínky
Tak jsem ode dneška od 18 hod. doma... Hlava plná myšlenek. Víte, i když jste pořád mezi lidma, přemýšlíte o sobě. Hlava plná vzpomínek. Tenhle rok se to prostě povedlo. Možná i proto, že to je naposled. Že mi došlo, že už jsem asi opravdu dospělá. Žaludek staženej, v očích slzy... Nezapomenu... Nesnáším, když něco tak fajn končí. A tohle bylo lepší než fajn.

Do soboty pryč...

23. srpna 2009 v 11:11 | Anett"ka" |  Omluvy, připomínky
Dneska odjíždím pryč na tábor Descartes s výukou angličtiny. Doufám, že si to s Klárkou užijem stejně tak, jako minulej rok.
Takže se tu mějte a ještě užívejte poslední dny prázdnin. Ať to stojí za to... Protože to tyhle prázky opravdu stály... :)
Příští sobotu jsem tady... :)

Grilovačka u Pepy a fotky k předešlýmu článku

22. srpna 2009 v 16:26 | Anett"ka" |  Akcičky
Hey takže včerejšek jsem si mrtě užila. Byla jsem u Pepy. Zezačátku jsem se bála, že se tam s těma lidma co tam budou zas až tolik neznám, ale celkem rychle jsme se spolu sžili a ani se mi pak nechtělo domů... Nejlepší byl Eliščin smích, to chlastání Cytrynky, protože drsný chlapy pijou jen Cytrynku... Pak kluci naskákali do bazénu, hodili tam holky... :)
Dlouhou dobu předtím jsem se nezasmála.... :) Jen škoda, že jsem zrovna nemohla moc pít. I když ono možná lepší. Kdo ví jak by to dopadlo... :)

A ještě něco.... u včerejšího článku jsem psala, že jsem nenašla fotky... Tak Míša mi poslala odkaz, takže už je mááám... :) No nevim, z čeho se tak jako raduju... :)
http://www.mafitel.com/data/fotogalerie2/Roxbury34/photo055.jpg
Káťa, já, Míša... Nevim, proč tam jsem tak vykulená... :D

http://www.mafitel.com/data/fotogalerie2/Roxbury34/photo199.jpg
Já s Káťou... :)

Před týdnem...

21. srpna 2009 v 17:09 | Anett"ka" |  Akcičky
Minulý víkend byl ve znamení vzrušení, Mareše a návratu. Pořád jsem čekala, až se na stránkách Roxbury objeví fotky, na kterých budu já s holkama, ale nikde se nevidím, tak na to prdím a jdu napsat článek bez fotky... :)
Minulou sobotu jsem se vrátila z Hradce. Nebylo mi dobře, chtěla jsem se schovat, ale řekla jsem si, že nesmím, že musím pokračovat. Proto jsem se šla vyspat, pustila jsem si báječný svět shopaholiků, udělala ze sebe krásnou a vyrazila do Roxbury na Leoška. Leoš byl super, předvedl skvělou show, ale on to ví. On ví, že je někdo a že je velká stár... :) S Kačenkou jsme si to skvěle užily. Protože jsem před tím byla nemocná, čekala jsem, že budu pít vodu. Hm, bylo z toho šáňo. Ale tak stane se... :)
V neděli večer jsem šla do fortuny, protože se mi z Malty vrátila naprosto nadšená Lucinka. Spolu s Vojtou jsme poseděli, ale protože nám zavřeli hospodu, tak jsme jeli do Hořic. To odpoledne mi bylo blbě, tak jsem si slíbila, že nebudu pít. Jenže... První rum s colou, druhej, třetí, čtvrtej... :) Byl to fakt super a byla jsem se super lidma, který mám moc ráda.
Díky za ten víkend, bylo to super se vším všudy... Ale já chci ty fotky... :D
http://www.roxbury.cz/www/images/photogallery/big/1250493428339.jpg
http://www.roxbury.cz/www/images/photogallery/big/1250495181809.jpg

Tak alespoň toho Leoška... Ale hlavně.. R8... *IN LOVE*

Bumerang

20. srpna 2009 v 18:19 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
V našem životě jsou lidé, kteří námi projdou a nic v nás zanechají. Jsou v něm lidé, kteří projdou a zanechají v nás zkušenost nebo zážitek. Jsou v něm lidé, kteří zanechají stopu v našem srdci a my už pak nebudem stejní. A nakonec v něm jsou lidé, kteří najen zanechají onu osudnou stopu v srdci. Jsou to lidé, kvůli kterým rušíme svoje zásady, posunujeme hranice, děláme to, co jindy ne. A jsou to lidé, kteří se neustále připomínají a vrací se.
Ignorují, neozývají se... A pak najednou puf... "Ahoj, jak se máš, jak se ti daří? Nezašla bys na kafe?" A vám to už spíná. Proč mi to dělá, proč se mi vrací, proč tady zas je? Nemůžu mu dovolit to, co minule, už se nemůžu nechat znovu tak rozbít. Ale jsou lidé, kteří to s námi prostě umí. Je to "to něco", co nás k nim táhne. Jdete tam a cítíte, že se nic nezměnilo, ale už jste uvěznění. Co následuje? To samé, co předtím. A tak si řeknete: Víc už ne, už se nevrátí. Jenže uběhne pár týdnů, měsíců a je to zas tam, kam se to nemělo dostat.
V mém životě byla jedna osoba, která tohle dokázala. A jen když jsem z jeho strany cítila sotva znatelný, opravdu miniaturní comeback, už jsem cukala. Jsem ráda, že jsem se dostala ze začarovaného kruhu. Ale můžu s naprosto kamenou tváří říct: Už se to NIKDY nestane? Ne, to nemůžu.

Udělejte si hezčí den

19. srpna 2009 v 11:16 | Anett"ka" |  Co mě zaujalo
Tenhle textík mi jednou přišel mailem. Uložila jsem si ho do počítače a někdy, když mi je špatně si ho přečtu... :)

Pomysli na každou z těchto věcí, než přejdeš k další.
Díky těmto myšlenkám se pak budeš cítit líp, hlavně díky těm posledním.


Katherine Marie Heigl

18. srpna 2009 v 17:53 | Anett"ka" |  Fotečky celebrit

Je krásná, je sympatická.. :) Je to prostě Izzie... :)

Schovaná

16. srpna 2009 v 10:47 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
Přáli jste si někdy si zalízt někam, kde by vás nikdo neviděl? Byli by jste tam jenom vy. Jenom vy, váš smutek a vaše samota. Myslím si, že tenhle pocit měl někdy každý z nás. Na mě přišel právě dnes.
Dokud něco nemáte, ani si neuvědomujete, že byste to někdy měli mít, že na to máte právo a že by vám to mohlo chybět. To máte jako s počítačem. Když jsem byla dítě, tak jsem ho neměla. Takže mi ani nemohl chybět. Ale pak jsem ho dostala, stal se součástí mýho života. A teď když bych ho neměla, bude mi chybět. Ani vám nedochází, že vy byste to mohli dostat, že na to máte právo a že si to možná i trochu zasloužíte. I když děláte chyby nebo třeba nosíte masku "mrcha" něco si zasloužíte. Dokud to třeba nemáte, tak vám to ani nepřijde. Ale pak se jednou poštěstí. A najde se někdo, kdo vám dá to, co jste před tím neměli.
A pak vám to už jen chybí. Ptáte se sami sebe. Zasloužila jsem si to vůbec? Je to pro mě? Mám na to právo? A proč když jsem bez toho mohla žít doteď mi to najednou tak chybí?
Přeju si být neviditelná, průhledná. Vznášet se jako chmýří pampelišky a plout vzduchem. Být součástí všeho a zároveň být neuchopitelná. Stačilo by jen fouknout a odplavala bych dál. Dál od toho všeho.
Ale nejsem. Musí se namalovat, musím se učesat, musím se smát a musím před těmi, co mě nejlíp znají hrát "Jo, všechno je v pohodě, nebo snad něco v pohodě být nemá?" A v duchu křičím: "To já nejsem v pohodě."

Kdo ví...

15. srpna 2009 v 12:20 | Anett"ka" |  Básničky
Co člověk nenajde v excelovým dokumentu s názvem - GrafyPraxe... :) Nejspíš můj poslední slet myšlenek... Od tý doby jsem nic nenapsala... :(

Jsem ničí,
A to se ti příčí.

Nespoutaná.
Volná.
Na city skoupá.

Nikdy nemilovala.
Kdo ví.
Sobě uližovala.

Čistá,
V srdci hodně místa.

Krásná.
Kdo ví.
Tvoje myšlenka spásná.


Zrádná paměť

13. srpna 2009 v 8:57 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
Teď hlavně porozumí ti, co něco píšou, skládají, atd. Stalo se vám taky někdy, že vás něco napadlo, slova se vám hrnuly do hlavy, verše lítaly myšlenkami a vy jste si to prostě nemohli napsat. A druhej den nevíte?
Když jsme jeli z letiště domů, tak mě napadly nějaký rýmy,ale neměla jsem si to kam zapsat. Když jsem usínala, taky mě něco napadlo, ale byla jsem líná se natáhnout pro tužku (a to ji mam přimo u postele, pro tyhle případy). A tak jsem asi přišla o dvě básničky.
Proč nás naše paměť vždy zradí a my nejsme schopní si momentální políbení múzy zapamatovat ani pár hodin?

Od Peťulky :)

12. srpna 2009 v 13:30 | Anett"ka" |  About me
1)
Vyhláskuj své jméno pomocí prvních písmen názvů tvých oblíbených písniček:

A - Anděl - Xindl X (Angels - Morandi)
N - Nirvana... Cokoli od ní... prostě mě napadlo N jako Nirvana...
E - Ella Ella - Kate Ryan
T - Traffic - Tiesto
A - Anděl - T. Kerndlová (Angels - Robbie)
prostě to A bylo těžký.... tak takhle... :)


2)
- Jméno: Anettka
- Datum narození: šestýho února
- Přezdívka: no comment
- Barva očí: fakt nevim... :D
- Barva vlasů: hnědá
- Znamení: vodnářNávrat

11. srpna 2009 v 10:05 | Anett"ka" |  Omluvy, připomínky
Takže jsem zas tady... :) Dojmy z dovolené? Budu muset s našima jet ještě jednou... Protože Bulharsko jakožto poslední rodinná dovolená nebyla správná volba...
Ale už jsem zpátky, chválabohu neposraná a narvu sem nějaký nový článečky... Sice dochází inspirace, ale já se polepším, slibuju... :)