Únor 2010

Lily Cole

27. února 2010 v 14:58 | Anett"ka" |  Fotečky celebrit
Možná jen takhle podle fotky nebo jména nevíte, ale kdo viděl úžasnej film Imaginárium Dr. Parnasse, určitě poznáte... :)
Je to neskutečně zajímavá holka... :) Právě proto myslim, že ji do toho filmu vybrali...

Lucčin ples

24. února 2010 v 20:18 | Anett"ka" |  Akcičky
Minulej tejden jsem měla prááázky... :) Oslavila jsem s miláčkem narozeniny (yea, jsem dostala Swarovskýho, heč), pak jsme taky byli v hospodě s Luckou a Vojtou (jak nečekaná změna). Zbytek prázek jsem strávila doma a poctivě jsem se mučila sciama (kdo to kdy ocení?).
Ale v pátek jsem vyrazila na akcičku, na kterou jsem se už dlouho hodně těšila. Na Lucky maturitní ples. Zezačátku to vypadalo tragicky... :D Nešly mi nasadit čočky, učesat vlasy... Holky, vždyť víte. Nakonec jsme ale zdárně (po hodině jízdy, jak fascinující) do Aldisu dorazili. Podívali jsme se, jak Lucku ošerpovali a pak mi Kačenka polila komplet celý šaty colou... :D Né, nic... já vim, mám to štěstí... :) Ale zbytek večera se fakt povedl a snad žádnej jinej ples jsem si neužila víc... :)
s maturantkou.... :)

Sex bez lásky

16. února 2010 v 18:27 | Anett"ka" |  Citátky a myšlenky
Sex bez lásky je celkem nesmyslný zážitek, ale mezi všemi nesmyslnými zážitky si stojí hodně vysoko...

Náš nástup na ples

12. února 2010 v 11:37 | Anett"ka" |  Widejka
Jak jsem se včerejším článku o plesu slíbila... Tady je náš nástup krok za krokem... :)

Maturitní ples + narozky

11. února 2010 v 11:31 | Anett"ka" |  Akcičky

Minulý víkend jsem si fakt užila. V pátek jsme měli maturiní ples a myslím, že se fakt povedl. Nástup nám vyšel přesně na osm dob, jak si přála paní choreografka. Zítra sem dám video, abyste viděli jak tančí cvičené opičky... :D A potom už jen chlastání, tancování... Dycky jsem šla někoho hledat a našla jsem někoho uplně jinyho, tk jsme chvíli pokecali a už jsem zas zapomněla, koho jsem hledala předtím... :D Škoda jen, že nemohla přijet Welů a musela jsem jet dcl brzo domů, protože jsem v sobotu jela psát scio testy.
No takže v sobotu jsem si odbyla ty testy, sháněla jsem boty. Protože na plese se mi deset minut před nástupem ulomil podpatek (to by asi nebyla pravá akce, kdyby se mi nestal nějakej trapas), ale bohužel jsem nic nesehnala. Večer jsem se zkulturnila a šla do hospody s Vojtou, Luckou a Kačenkou a slavili jsme mý narozky :D Vyvedlo se to a dostala jsem spoustu super dárků. Né, vůbec nejsem čokoholik, ale dostala jsem tolik čokolad, že to mam... Asi tak do konce měsíce... :D
Díky všem, se kterejma jsem si tenhle víkend užila... :)
S Péťou...

"A jak se pořád má? Dlouho jsem o ní neslyšel." - "Ále, začla číst Respekt."

4. února 2010 v 21:01 | Anett"ka" |  About me
Asi tak nějak by se dal komentovat můj současný stav. Veškeré své soustředění jsem zaměřila na jedný cíl. Dostat se na žurnalistiku. Ať už do Olomouce, Prahy, Brna. Hlavně někam. Abych konečně dělala to, co mě baví a co mě naplňuje. Takže si dělám výpisky ze zpráv, zkušební testy z minulýho roku, učím se na scia, začla jsem číst Respekt... :) Prostě tím žiju a na nic jinýho mi skoro nezbejvá čas. Takže v tý normální, součastný škole celkem dost plavu. Ale tak do dubna, do písemnejch maturit ještě času dost... :)
Už se těším, až to skončí a já si zas užiju trochu volna. A bude to jako dřív. Kámoši, hospody, kalby. Docela mi to chybí, protože jsem ti na ten svůj "bohémskej" styl života vcelku zvykla. A sedět celej víkend doma a učit se, to mi fakt nejde. Spíš mě to naprosto ubíjí. Ale jak se říká. Jdi si za svým snem. Tak si za ním jdu a jen doufám, že to dokážu.
Zítra mám den D. Maturiťák. Doufám, že můj jedinej v životě... :) A v sobotu mi je 19. Je toho prostě hodně, ale neříkám si "zpomal, živote, nestíhám"... Protože já nestíhám skoro pořád a bez toho by to už nebylo ono... :)