Březen 2011

Dioptrické brýle

26. března 2011 v 10:21 | Anett"ka" |  Hadřiky =)
Když nepoznáte svého kamaráda na pět metrů a bez brýlí nevyjdete z domu, stanou se brýle tak trochu životním stylem. A když tu věc nosíte na nose den co den, chete aby byla krásná, měla styl a líbila se. Já už mám své brýle pět let, proto jsem se rozhodla, že je čas na změnu. I když v poslední době nosím kontaktní čočky, můžu je mít jen chvíli, takže brýle mi rozhodně nenahradí. A které chci? Zatím je můj výběr široký. Prada, Dolce nebo Gucci, Versace, Chanel? Uvidíme :) Každopádně si nemyslete, že jsem snob. Tyhle obroučky stojí kolem tří tisíc, což není zas o tolik víc jako "obyčejné" obroučky...
Začnem Pradou :)
http://www.ocnioptika.com/produkty/0PR_12HV__0BL1O1.jpg

Krize? Jen tvůrčí nebo je v tom víc?

16. března 2011 v 11:05 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
Právě sedím v aule v nejmodernější budově naší školy, pojídám croissant a dívám se kolem sebe. Pode mnou se totiž odehrává veletrh pracovních příležitostí Šance... Něco jako, když jsme si vybírali SŠ byl Student, když jsme si vybírali VŠ, byl to Gaudeamus, tak když si vybíráme práci, je to Šance. Co moje oko dohlédne, stánky samých známýcn firem... Unicredit bank, raiffeisen bank, škoda auto, t-mobile, pražská plynárenská, atd., atd... Když se tak porozhlídnu na desítky lidí, co s propagačními letáčky a předměty v ruce pochodují mezi stánky společností nabízí se pár logických otázek. Chtěla bych v těchto firmách pracovat, byla bych já ten vhodný kandidát? Dá mi škola to, co v těchto firmách upotřebím?

Oslava 20tin na koleji a maturák Verů

12. března 2011 v 13:38 | Anett"ka" |  Akcičky
Moc se omlouvám, že poslední dobou nejsem zas až tak "blogově akční", ale vážně moc nestíhám.
Minulý týden pro mě byl hodně aktivní, tenhle už jsem se pouze detoxikovala a relaxovala. :)
Začli jsme 1.3. oslavou mých a Klaudinčiných 20tin na koleji. Dostala jsem spoustu krásných dárků a ten večer jsem si fakt užila :)


Letní semestr začal... Už před 14 dny

1. března 2011 v 9:23 | Anett"ka" |  About me
Tak jsem se zas rozhodla si vám postěžovat a napsat sem pár plků ze svého života.
14.2. jsem se po dvou měsících vrátila do školy. A byl to hned z kraje těžký kalibr. Čerstvě zamilovaná, vůbec nezvyklá na nějaký režim, jsem byla hozena do "mých" pondělků, a že jsem si ten rozvrh udělala vážně skvěle :)