Duben 2011

Psáno

27. dubna 2011 v 13:36 | Anett"ka" |  Básničky
Omluvte (ne)kvalitu... :D ale napsat něco po čtvrt roce, to je fakt hardcore :)

Psáno ve hvězdách,
Psáno mezi řádky,
Z pohádky do pohádky.
Vem si mě... Zpátky.
Bylo to... Krátký.


O sexu

23. dubna 2011 v 16:00 | Anett"ka" |  Citátky a myšlenky
Věčné téma :)
Člověk v sexuálním životě v podstatě opakuje stále totéž, ale v podstatě ho k tomu žene touha po stále novém poznání (J.B. Bashforth)
Geometricky vzato, je láska pohyb vertikálním směrem v horizontální poloze (E. Bolognessi)
Soulož z přátelství má před láskou tu výhodu, že se vyznačuje vysokými parametry milostní techniky. (R. Clair)
Jsou muži, kteří se nedovedou k ženám chovat jinak, než s nimi souložit. (R. Clair)
Promiskuitní člověk je někdo, kdo má více sexuálních příležitostí než máte vy. (V. Lownes)
Ženy dosáhnou sexuálního vrcholu téměř ve stejný moment, kdy muži dosáhnout sexuálního vyčerpání. (B. Lansky)
Touha mužů po sexu někdy končí důvěrnou známostí. Touha ženy po důvěrné známosti často končí sexem. (B. Lansky)
Sex je jediná hra, která se nepřerušuje kvůli tmě. (B. Lansky)
Orální antikoncepce je, když se z toho vymluvíš. (B. Lansky)
Kdyby muži věděli, čemu se ženy smějí, nikdy by s námi nespali. (E. Jongová)

Gaudeamus alko tour a matějská

21. dubna 2011 v 20:00 | Anett"ka"
Tak vás zas zdravím. Tentokráte nečekaně s nějakou akcičkou. V úterý jsme se vydaly s holkama do Óčka na Gaudeamus alko tour, aneb jaká VŠ chlastá nejvíce. Nakonec vyhrál ČVUT, ale i vinou nás, protože jsme většinu pití od kluku z ČVUTU pili. Jinak náš pokoj se nakonec stal takovou malou noclehánou pro ČVUT. Myslím, že některé věci netřeba komentovat, co se tady stalo, tady taky zůstane :D Jedna fotka s Barunkou :)

Kopačky mi sluší

13. dubna 2011 v 0:23 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
Další z výserů mé pochroumané a sebedestruktivní mysli. Jestli nemáte zájem, nečtěte a napište mi radši do komentu, jak se máte ... :)

Jak se poslední dobou mám? Tuto neděli to bude přesně měsíc, co jsem dostala kopačky. Vcelku paradox, vzhledem k tomu, že z nohy nesundám podpatky, maximálně vklouznu do balerín. Ale je to tak. Obrazně mám kopačky. Dostala jsem je a náramně mi sluší. Bez ironie, bez přetvářky. Možná si teď myslíte, kecá. Měla krizi, proto sem tolik nepsala. Bez mučení se přiznám, nějak na to nebyl čas :) Chtěla jsem změnit vzhled, ale photofilter po mě chtěl kód, tak nevim jakej program si stáhnout. Ale k tématu. Nebyly slzy, nebyly depky, nebyly tuny čokolády a horory nebo romantické filmy. Nic nebolelo, nic se nerozložilo. Prostě nic. Pořád jsem čekala, že to teprv přijde. Den po rozchodu a já výtlemy. Si řikám, to přijde, když to budu nejmíň čekat. A ono pořád nic.
Jako kdybych byla ledová královna a zamrzla na jednom bodu, na očích krystalky ledu. Na romantické písničky nebo filmy nereaguju, na story o lásce mých přátel odpovídám cynicky s tím, že s chlapama do prdele, jsem teď strašnej společník a rádce :) Ve škole jsem se až na jednu vyjímku docela vytáhla. Sháním si brigošku, pořád neúspěšně. Ale stále sháním. Chodím na akce a se svým kamarádem, ex a současným kamarádem v jedné osobě se v klidu bavím. Moje ledovost a božský klid došel do takového extrému, že můj bývalý nabyl dojmu, že je naprosto v pořádku si pár týdnů po rozchodu přivýst svoji dvojnásobnou bejvalku mezi nás do hospody. Membrány našeho přátelství se dokonale protrhly. Ale já ho nechci ztratit, i když mě natolik jako kamarád zklamal. A byl to vlastně vztah? Když trval jen měsíc a rozchod se mnou nic neudělal? Jsem emotivně labilní nebo není chyba ve mně? Už je to druhý rozchod, co se mnou prakticky nic neudělal, ale tenhle ještě o dost méně než ten předchozí. Jsem vážně ledová královna nebo se pořád nenašel někdo, kdo by moje ledové srdce rozehřál?

Hektický víkend

6. dubna 2011 v 18:41 | Anett"ka" |  Akcičky
Minulý víkend byl fakt mazec. Po delší době zas víkend, kdy jsem se nemusela moc učit, ani psát žádné seminárky. Tak jsem to rozjela ve velkém stylu a dospávám ještě teď, což moc nejde, protože jsem se přihlásila na mimosemestrální kurz a ze škoy jezdím v deset večer... :D
Maturiták Vojty