Květen 2011

Už je to zase tady... Zkouškové

24. května 2011 v 16:42 | Anett"ka" |  About me
Já si myslím, že nadpis mluví za VŠE :D co na to říct? Zápočet z těláku a angliny mám z krku. Známka z psaní a obhajoby závěrečné práce za jedna, zkoušku z marketingu taky úspěšně za sebou a teď nastane ten pravý boj...
27.5. - Ekonomie - tahle zkouška mě opravdu upřímně děsí a už od víkendu se intenzivně připravuju. Vzhledem k tomu, že jsem si to podělala během semestru, tak potřebuju 32 bodů z 50, což se mi zdá nemyslitelné. Ale já přijdu a zvítězím. Musím :)
31.5. - Socioekonomická geografie - jupí, naučit se za 3 dny na další zkoušku? Big challenge, ale tenhle předmět mi nevadí, je to vlastně zemák.
6.6. .- Statistika - satanistické datum, satanistická zkouška. Potřebuju 39 bodů ze 60, nemyslitelné!! Ale taky musím nějak zvítězit. Protože menší šance je dát eko a já si přísahala, že když už budu opakovat, tak jen jeden předmět.
8.6. - přijímačky na UK
9.6. - přijímačky na UK a odpoledne zkouška z ruštiny.
THE END!!! Jestli budu psát něco na opravný pokus, tak 15.6. a pak už to je opravdu definitivní konec a na půdě VŠE mě uvidíte nejdřív 20. září. Navíc jsem v tomhle období naprosto nevhodném začla čumět na Glee a ve svém životě rozjela celkem dost komplikovanou citovou záležitost. Jsem prostě superžena :D takže mě omluvte, že nestíhám blog :(

Pouť 2011

15. května 2011 v 10:50 | Anett"ka" |  Akcičky
Poslední víkend před zkouškovým jsem se rozhodla trochu se odreagovat. :) V pátek jsme si zajeli v obvyklé sestavě na diskotéku do Sadové a v sobotu se v našem mini městečku konala pouť... :)

Šťastná sama se sebou

3. května 2011 v 23:43 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
O víkendu mě napadlo napsat tenhle článek, netušila jsem, že se během úterka ve mě pár věcí změní a zlomí, takže hlavní myšlenka vyzní trochu jinak, než byla původně myšlená.
Už jsem Vám tu cpala, jak mi je po rozchodu fajn a tak. Uvědomila jsem si, že je moc fajn, když trávíte čas sami se sebou. Dřív jsem sama sebe nesnesla. Nebavilo mě sedět doma u počítače, nebavilo mě se jít projít, nebavilo mě si číst. Nemohla jsem být sama se svými myšlenkami a se svým vlastním já. Nesnesla jsem sama sebe. A proto jsem vyhledávala společnost druhých. Samé pařby, párty, srazy se starými kamarády a až přehnané seznamování a poznávání nových lidí. Pořád jsem ke své rozhárané a nevyrovnané duši někoho hledala. Ale pár týdnů po rozchodu se to srovnalo. A najednou jsem zjistila, že mi je moc fajn, když jsem sama. Že jdu radši sama ze školy domů, sama na nákup, sama se jdu najíst, sama si čtu nebo jsem na netu. Sama jsem učím. Došlo mi, že jsem sama se sebou v naprosto neuvěřitelném souladu, je mi dobře ve společnosti mé samé a jsem naprosto vyrovnaná.
Neříkám, že bych se naprosto odsocializovala a nikam nechodila. Jen jsem začla trávit víc času sama. A není to zas až tak špatný. Protože si na sebe zvyknete, začnete se mít rádi a začne vám být fajn. To, jak jste vyrovnaní se projevuje navenek a přitahuje to ostatní. Najednou, když už nehledáte někoho ke svému nevyrovnanému, k vašemu vyrovnanému já to táhne ostatní duše samo. Tady přichází ale další zlom. Hodně vás to těší, jste rádi, že někoho zajímáte a najednou toho je tolik. Teď jde jen o to, vydržet sám se sebou, zůstat pořád tak volný a svobodný a neupnout se na někoho dalšího. Protože pak s vámi je ámen. Už neřešíte to, jak se má vaše duše a jak se cítíte vy, ale že on má holku, tenhle vás chce na sex, tenhle chce podvádět přítelkyni, tenhle se k vám chce vrátit.
A celá rovnováha je... v prdeli!!!