Červen 2011

Esprit

30. června 2011 v 8:24 | Anett"ka" |  Co mě zaujalo

Možná si řikáte, jaká jsem mrcha, že už mám takovou dobu prázdniny a ničím nepřispívám. Tak jsem si řekla, že vám napíšu článek o hlavním důvodu, proč nepřispívám a to je moje brigáda v Espritu. Moc mě to tam baví a doufám, že si mě tam nechají co nejdýl.
Pracuji v obchodním centru Chodov v Espritu. Esprit je známá německá značka. V Čechách můžete její obchody najít v Praze, Plzni, Brně a Pardubicích. Má také skvělý e-shop, kde je někdy větší výběr nežli v kamenných obchodech, ten je zatím v angličtině. Některé výrobky se dají koupit přes zásilkový obchod Otto. Esprit nevyrábí jen oblečení, ale i boty, módní doplňky, šperky, hodinky.
Práce mě tam baví, kolegyně jsou super, zakázníci taky a i když občas něco pořádně zvořu, jsem tam ráda a neuvěřitelně mě to baví. Je to práce s lidmi, s módou a navíc si můžu měsíc dopředu zvolit pracovní dobu, co víc si přát?
Tady jsem vám vybrala pár kousků, co se mi líbí, nebo co mě v poslední době v práci zaujaly :)
M
Možná se vám zdá naprosto obyčejné, ale už máme doma dvě a perfektně se nosí a ten materiál je prostě nenahraditelný. Mamka má tyrkysové a já nečekaně růžové :D

Votvírák 2011

20. června 2011 v 13:45 | Anett"ka" |  Akcičky
Ve středu 15.6. mi začaly prázdniny... Prokoučovala jsem 11 kreditů, zkouškové se vůbec nepovedlo :( Posrala jsem jak ekonomii, tak statistiku, takže si příští semestr pořádně máknu... Ale i tak... Prázdniny začínají, takže... :) V pátek jsem jela s holčičkama mýma na Votvírák. Užily jsme si to fakt pořádně... :) a jsem strašně ráda, že jsem se tam mohla setkat s Nikolkou a Gábuškou. I když jen chvilička, myslím, že bychom si rozuměly nejen přes blogy, ale i v reálným životě, díky holky :)


V Praze na nádru :)

Nové brýle, nový mobil

10. června 2011 v 20:50 | Anett"ka" |  My tuning photos
Znáte to? Jak když se posere jedno, posere se hned něco dalšího? Tak se to stalo i mně... :D Nejen, že se mi rozložily brýle jednoho krásného dne přímo na nose, o pár týdnu později mi vypověděl službu i mobil. No, za to si tak trochu můžu sama, byla jsem naštvaná ze zkoušky a nezavřela jsem colu a polila jsem si jak papíry ze statistiky, tak mobil a ten pětiletej staroušek to už nevydržel, takže se jdu pochlubit se svými úlovky :)

Když spí...

4. června 2011 v 17:18 | Anett"ka" |  Toky myšlenek
Dívá se na něj, jak spí... Sedí na židli, popíjí kávu a sleduje, jak se jemně chvějí jeho řasy... Spí tak klidně... Jako dítě bez starostí... Na zádech, jednu ruku za hlavou, druhou na břiše... Má chuť na sex... Na ten slastný pocit, když je v jeho rukách a ztrácí se... Na ten pocit, když se jeho jazyk dotýká jejího a ona cítí kov ve svých ústech... Na to, jak piercing zacinká o její zuby... Usměje se... Nechá ho spát? Když po něm tolik touží? Po tom prožitku, po tom jak jí horké sperma stéká po ještě roztřesených nohách. Chce přerýravě oddychovat a mít zatemněný mozek tím okamžikem. Pak se k němu přitulit a vdechovat jeho jemnou vůni. Sice jemnou, ale natolik výraznou, že když vstoupí do místnosti, vždy to pozná. Chce usnout v jeho náručí a druhý den se tak probudit... Lehne si do prázdné postele a usíná se slzami v očích... Je mrtvý... Je už pro ni mrtvý a žije jen v jejích vzpomínkách... Už nikdy nevstoupí do jejího života... Ale uvnitř ní... Bude navždy spát...

Don omar - Danza kuduro

1. června 2011 v 11:13 | Anett"ka" |  Widejka
Potřebuje písničku, po které budete mít pocit, že zvládnete zbourat zeď? A film, po kterém si budete myslet, že ovládnete svět? Doporučuji Rychle a zběsile 5 a hlavně, tuhle písničku ;-)