Říjen 2011

Olga Lounová - Osoba blízká

31. října 2011 v 11:10 | Anett"ka" |  Widejka
Jako vždy se jí klip povedl a písnička je taky dobrá... :) Zas si mám na čem ujíždět... :D

Reinkarnace

27. října 2011 v 9:57 | Anett"ka" |  Citátky a myšlenky
Sex je jeden z devíti důvodů pro reinkarnaci. Ty ostatní nejsou důležité.
HENRY MILLER


Gigolo

24. října 2011 v 11:42 | Anett"ka" |  Knížky
1.Proč jsem si vybrala právě tuto knihu?
Klaudie ji našla v knihovně, byl to prostě osud :D
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
sex, peníze
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
souložit
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Chtěla bych být jednou z těch žen, co Gigolo uspokojil. Nejlépe tou jednou, nepamatuju si jméno, ale byla to mega moc bohatá podnikatelka, která si ho koupila opravdu jen když chtěla :)
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
I kdyby nic jiného, bylo to bezesporu inspirující :D
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Když v době četby knihy nemáte přísun sexu, je to skoro až o život :D
Autorem tohoto autobiografického románu je Golden, mladý muž, jenž si zvolil poněkud neobvyklou, nicméně vzrušující kariéru. Pracuje jako úspěšný gigolo, jehož služeb využívají ženy z lepší společnosti. Ačkoli je jeho povolání výstředního rázu, ke svým závazkům přistupuje jako skutečný profesionál: na prvním místě u něho vždy stojí schopnost odvést dobrou práci a zároveň se pobavit. Vyznává volnou lásku a zásadně se řídí heslem "užívej dne". Proplouvá náručemi bohatých žen, jejichž osamělosti využívá ve svůj prospěch, a stává se tak zasvěceným průvodcem po zákulisí světa, do něhož smí proniknout jen hrstka vyvolených. Jeho příběh strhuje svou svěžestí i vzletnou košilatostí, je plný vzrušení a lehkomyslné zábavy. Golden upřímně a bez přikrašlování líčí život gigolů i žen, které využívají jejich služeb. Vtipně vše glosuje a zároveň si klade otázku, zda život plný pozemských rozkoší dokáže člověka skutečně naplnit a učinit ho šťastným.

Havana, motosraz, Sadová, oslava Peťky a Charlie Straight

13. října 2011 v 22:26 | Anett"ka" |  Akcičky
Dřív než se rozjede uplně ta šílenost kolem školy, rozhodla jsem se užít si pár akcí, protože teď už mám pocit, že se na pořádnou kalbu dostanu asi tak v příštím životě... :D
Začnu asi tím, jak jsem s holkama započala semestr... :) a to na barmanské soutěži v Sasazu... :) Pak jsme skončili v Nebi a nakonec na Ipáku v mekáči :)

Druhý týden zimního semestru?? What??

3. října 2011 v 16:14 | Anett"ka" |  About me
Nějak nestíhám, nestačím... Zastavte to!!! Vrátím se do školy, tam na mě všichni sypou termíny písemek, všechny moje kámošky nadávaj na chlapy, doma mi nadávaj, že na ně nemám čas, zkouška na průvodce cestovního ruchu pozítří a já nic neumím, asi se začnu klonovat :D Školu mám čtyřikrát týdně, v pondělí od devíti do šesti, v úterý od jedenácti do půl osmé, ve středu od půl osmé do půl osmé a ve čtvrtek jen od devíti do jedenácti. Mám zapsaných 44 kreditů, i když mám mít zapsaných 30. Vzhledem k tomu, že ale jen za 11 kreditů předměty opakuju, naložila jsem si toho na bedra trochu více :D Asi se z toho zblázním, tak pochopte, že se nemůžu půlit ještě víc a psát sem články a komentovat ty vaše. I když na vaše blogy chodím a čtu je, není už pak čas k tomu něco napsat... Tomáš Klus má nový album, mimochodem... A fakt pecka :)